MENU
CLOSE
 • HOME PAGE
 • ABOUT US
 • PRODUCTS
 • BLOGS
 • PARTNER
 • CATALOG
 • CONTACT
 • SOCIAL MEDIA

  #

  engmineralleçözüyoruz

  Menu Icon
  Sektörler
  Hizmet Verdiğimiz Sektörler

  ENG Mineral olarak, mühendislik çözümlerimizle,yılların verdiği deneyim ve uzman kadromuzla, sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.

  Müşterilerimize sağladığımız değerli hizmetlerimizle, sürekli gelişen ve değişen;
  Maden Sektörü, Seramik - Cam Endüstrisi, Geri Dönüşüm Sektörü, Gıda Sektörü, Ağaç Endüstrisi, Boya - Kimya, Sanayi, Otomotiv Sanayi, Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları sektörlerinde çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

  Detaylı analizler, özgün projeler ve kaliteli hizmet anlayışımızla, iş süreçlerinizi en verimli şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz.

  Sektördeki ihtiyaçlarınızı anlayan ve karşılayan ekibimiz, her zaman yanınızda olacak ve projelerinizin başarısı için çalışacaktır. Bizimle çalışmanın avantajını yaşayın, ENG Mineral ile işinizin geleceğini şekillendirin.

  About Us Image
  Hakkımızda
  ENG Mineral | Ayırma Teknolojileri

  Türk Madenciliği ve Sanayisine hizmet eden ENG Mineral, Maden Makineleri sektöründe dünyanın önde gelen firmalarının başında gelmekte ve her geçen gün adını başarı ile duyurmaya devam etmektedir.

  Tecrübeli personel kadrosu ile 5.000 m2’lik fabrika alanında Sakarya’da hizmet sunan ENG Mineral; mıknatıs ve mıknatıs sistemleri ile geliştirdiği inovatif ürünlerini iç ve dış pazarlara sunmakta, yüksek kalite standartlarından ödün vermeyerek faaliyetlerini sürekli bir biçimde geliştirme gayretiyle tüm müşterilerini geleceğe taşımaktadır.

  Madencilik, endüstriyel hammadde sektörü, çimento, demir çelik, metalürji, refrakter, gıda, kimya endüstrisi, geri dönüşüm endüstrisi ve birçok alan için makine ve özel sistemler üretmekte, aynı zamanda komple anahtar teslimi tesisler kurmaktadır. Nitelikli çalışan kadrosu ve Ar-Ge birimi ile her daim yeniliği ve gelişimi destekleyen ENG Mineral; üretiminin %75’ini 40’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

  Düşük maliyet ve optimum fiyat garantisi ile müşteri ihtiyaçlarını daima ön planda tutarak memnuniyet odaklı çalışmayı ilke edinen firma, tüm yönetici ve çalışanlar olarak her geçen gün geliştirilen yeni ürünleri iç ve dış pazara sunmaktan, Türk işçi ve mühendis emeğinin Türkiye ekonomisine katkısından gurur ve mutluluk duymaktadır.

  Hizmetler
  Hizmetlerimiz