HAKKIMIZDA

Eng Mineral > Hakkımızda
Türk Madenciliği ve Sanayisine hizmet etmekteyiz. 45 ülkede faaliyet göstermekteyiz. Maden Makineleri sektöründe Dünyanın önde gelen firmalarından birisiyiz.

ENG MİNERAL

Maden, endüstriyel hammadde sektörü, gıda, kimya sanayi, geri dönüşüm endüstrisi ve çok sayıda alan için makine ve spesifik sistemler üretmekte ve aynı zamanda komple anahtar teslim tesisler kurmaktadır.

İhracatta faaliyet gösteren şirketimiz tecrübeli Türk Mühendisleri ile sektörde önemli bir yere sahiptir. Yerli üretime sağladığı katkılardan dolayı Türk ekonomisine de destek sağlamaktadır.

Maden makinaları, Geri Dönüşüm Tesisleri, Endüstriyel Hammadde alanlarında Ar-Ge merkezlerine sahip olan kuruluşumuz tecrübesi ile hizmetinizdedir.

Geleceğe Dair

Dünya üzerinde birçok ülkede danışmanlığa sahip olan şirketimiz Dünya Bankası ve KOSGEB in desteğiyle oluşturduğu yeni Ar-Ge merkezinde sektörün geleceğini dizayn etmeyi hedefliyoruz.

GÖREV KABUL ETTİĞİMİZ

Temel ilkemiz olan Altın Kural, aşağıdakileri sağlayacak dünya çapında bir organizasyon oluşturma rehberi olarak kullandık:

Müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası en iyi hizmet ile orantılı en uygun fiyata yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak; Ortaklarımıza mümkün olan en iyi iş fırsatı ve iş tatmini; Tedarikçilerimize nezaket, güven ve adalet ortamı içinde ürün ve hizmetlerini satmak için her fırsat tanımak; ve hissedarlarımız yatırımlarından makul bir getiri elde ederler. İçinde bulunduğumuz topluluklara karşı sosyal sorumluluklarımızı kabul ederek , ilişkide bulunduğumuz herkesin bizimle bağlantı kurmaktan mutluluk duyacağı kadar verimli, yetenekli ve dostane bir şekilde ilişkilerimizi yürütmek için çaba göstereceğiz.