Gauss Ölçümü

Gauss Ölçümü; Gıda endüstrisi için mıknatıs denetim ve test hizmetimize uygunluğun sağlanması

Haccp standartları, 123 ülkede 23.000’den fazla sertifikalı tedarikçi tarafından kullanılan ve kalite, güvenlik ve operasyonel kriterlerin standardizasyonunu garanti eden ve üreticilerin yasal yükümlülüklerini yerine getirmelerini ve son tüketiciye koruma sağlamasını sağlayan lider bir güvenlik ve kalite sertifikasyon programıdır. Haccp Global Standardı genellikle gıda endüstrisinde önde gelen perakendecilerin temel bir gereksinimidir.

Son kılavuzları, Haccp Küresel Gıda Güvenliği Standart Standardına göre kontaminasyon riskini azaltmak veya ortadan kaldırmak için mıknatıslar (manyetik ayırıcılar) dahil olmak üzere yabancı cisim tespit ve çıkarma ekipmanlarının kullanılması ve

“Mıknatısların tipi, yeri ve gücü tam olarak belgelendirilmelidir. Muayene, temizlik, sağlamlık testi ve bütünlük kontrolleri için dokümante edilmiş prosedürler bulunmalıdır. Tüm kontrollerin kayıtları tutulmalıdır.”

Gauss Ölçümü; Proseslerinizin Haccp uyumlu olmasını sağlamak için bir mıknatıs teftiş ve test servisi sunuyoruz. Sertifikalı ve yıllık kalibre edilmiş bir gaussmetre kullanarak, her bir mıknatısın gauss gücünü test edeceğiz. Her bir mıknatısın türünü, yerini ve gücünü ve proses gereksinimlerinize göre geçip geçmediğini ayrıntılarıyla anlatan tam bir inceleme raporu verilecektir. Mıknatısların ve manyetik düzeneklerin durumunu ve herhangi bir işlem yapılması gerekip gerekmediğini size bildireceğiz. Ayrıca, Gaussmeter’in kalibrasyon sertifikasının bir kopyasını kayıtlarınız için sağlayacağız.

Ayrıca, üretim sürecinizi devam ettirmek için hızlı bir şekilde kontrol ve kontrol için bize mıknatıslar gönderebileceğiniz bir saha dışı test hizmeti de veriyoruz. Bu hizmetin bir parçası olarak size aynı tam teftiş raporu verilecektir.

Ekipman bakımı için endüstriyel mıknatıs test ve sertifika servisi

Ayrıca, gıda endüstrisi dışındaki çok çeşitli sektörler için ekipman bakımı konusunda İyi Üretim Uygulamasının uygulanmasını desteklemek için endüstriyel bir mıknatıs test ve belgelendirme hizmeti sunuyoruz.

Sertifikalı gauss metrelerimizi kullanarak yıllık uyumluluk gereksinimlerinizi karşılamak için Gauss değerlerinde yazılı onaylar veren “Açık” veya “Kapalı” sistemde Manyetik Filtrelerinizi Test Etme konusunda uzmanız. Test edildikten sonra, sayaç ve prob doğrulama sertifikamızla birlikte manyetik filtrenizin manyetik yoğunluğu ve durumu hakkında yazılı bir sertifika verilir. Çoğu durumda herhangi bir küçük onarım veya bakım aynı anda yapılabilir.